Preču pasūtījumu piegādi varam nodrošināt ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs un visā Eiropas Savienības teritorijā.

Mēs cenšamies nodrošināt profesionāla līmeņa klientu apkalpošanu katram pasūtījumam. Kā tas darbojas? Mēs sadarbojamies ar visām lielākajām loģistikas kompānijām Latvijā un Eiropā (DHL, DPD, Venipak, HRX, Expresspasts, Latvijas Pasta nodaļās) un piegādes punktos Latvijā un Baltijas valstīs (K Circle DUS, Omniva pakomātos, Pasta Stacijas pakomātos). 

Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti apkalpo katru pasūtījumu individuāli. Mēs atradīsim jūsu pasūtījumam izdevīgāko piegādes veidu, sazinoties telefoniski vai e-pastā (atkarībā, kādu saziņas veidu būsiet izvēlējies, veicot pasūtījumu). Pasūtījuma apstrādi veicam 1 darba dienu laikā.

Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no piegādātāja īpašiem noteikumiem un preces pieejamības noliktavā. Piegāde tiek veikta līdz norādītās adreses pirmajam stāvam. Preču piegāde tiek veikta darba dienās. Lai saņemtu pasūtījumu, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti).

Standarta piegādes laiks Latvijas teritorijā ir 5-7 darba dienas. Piegādes laiks citas valstīs tiks precizēts katram pasūtījumam atsevišķi. 

Piegāde uz jebkuru OMNIVA pakomātu / piegādes punktu Latvijas teritorijā  maksā 3.90 EUR ar PVN.
Ņemiet vērā, ka ir ierobežojums izmērā un svarā!
Max. pakas izmērs: A39 x P38 x G64 cm un svars līdz 30kg.


Kurjerpiegādes izmaksas ir atkarīgas no preces svara, izmēriem, daudzumiem, piegādes vietas un arī izvēlētā piegādes ātruma. 


Aptuvenās kurjerpiegādes izmaksas atkarībā no svara un piegādes valsts

Valsts

Svars

0-30kg

30-50kg

50-350kg

350-700kg (1pll)

Latvija

 7.50 eur

 10 eur

30 eur

40 eur

Igaunija

 7.50 eur

10 eur

36 eur

50 eur

Lietuva

7.50  eur

10 eur

33 eur

45 eur

 

 

 

 

 

Visas cenas noradītas EUR, ieskaitot PVN.

Palešu piegādes cena var atšķirties no palešu skaita. 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet +371 28 3232 82 vai rakstiet uz [email protected]0
 .